Kontakt

Nasza siedziba mieści się:

Zapraszamy do współpracy:

D-WELL LIGHTING

adres rejestrowy Spółki:
d-well Sp. z o.o.
ul. Korsarska 20, 03-687 Warszawa
NIP: 113-00-66-274

adres zakładu produkcyjnego:
ul. Żeromskiego 12A, 05-250 Słupno k. Warszawy

oswietlenie@d-well.eu


Dyrektor Generalny
Tomasz Zasada
tomasz.zasada@d-well.eu

Biuro Obsługi Klienta

Koordynator ds. obsługi klienta
Sana Adamiec (zamówienia, fakturowanie, informacje o terminach dostaw, wysyłki)
tel. +48 660-461-156
sana.adamiec@d-well.eu

Specjalista ds. logistyki
Piotr Banaszewski (zamówienia, fakturowanie, informacje o terminach dostaw, wysyłki)
tel. +48 530 425 451
tel. +48 570 667 886
piotr.banaszewski@d-well.eu

Pracownik Biura Obsługi Klienta
Arkadiusz Szwedowski (reklamacje, wysyłki)
tel. +48 663 887 371
arkadiusz.szwedowski@d-well.eu
reklamacja@d-well.eu

Przy przesyłaniu towarów do naszego magazynu prosimy o dodatkowe opisanie przesyłek w widocznym miejscu:
– DOSTAWA
– ZWROT / ZAMIANA
– REKLAMACJA

Dział Sprzedaży

REGION ZACHODNI
(łódzkie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie)
Key Account Manager
Marcin Kozłowski
kom. +48 791 100 168
marcin.kozlowski@d-well.eu

REGION CENTRALNY
(pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, lubelskie, podlaskie, warmińsko – mazurskie, świętokrzyskie)
Key Account Manager
Jakub Kądziela
kom. + 48 663 788 271
jakub.kadziela@d-well.eu

REGON POŁUDNIOWY
(opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie)
Key Account Manager
Wojciech Pac
kom. + 48 786 289 704
wojciech.pac@d-well.eu

Dział Projektowania Instalacji Oświetleniowych
Prosimy o przesyłanie wszelkich zapytań o przygotowanie symulacji oświetlenia w pierwszej kolejności do:
Pracownik Działu Projektowania Instalacji Oświetleniowych
Krystian Kulik
[projekty oświetleniowe dla klientów, pomoc w doborze produktów, oświetlenie specjalistyczne, kontakt z biurami projektowymi]
kom. +48 786 186 886
krystian.kulik@d-well.eu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress