motto-copyOd ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku jako producent opraw, dostawca rozwiązań oświetleniowych, systemów zasilania, sterowania i zarządzania infrastrukturą oświetleniową, w tym aplikacji ściśle specjalistycznych. Specjalizujemy się w profesjonalnym aranżowaniu oświetlenia dla sieci handlowych i usługowych. W naszej pracy od ponad 10 lat wykorzystujemy dostęp do techno-logii LED przez co zaliczamy się do prekursorów jej rozwoju w Polsce.

Nasi konstruktorzy współpracują wyłącznie ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami przez co zapewniamy naszym Klientom energooszczędne i ekologiczne rozwiązania przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych i standardów oświetleniowych.

Oferujemy gamę opraw oraz systemów oświetleniowych idealnie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Realizujemy również zlecenia przygotowania konstrukcji i technologii oraz produkcji na indywidualne zamówienia.

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w oświetleniu:

  • przestrzeni handlowych i usługowych
  • przestrzeni magazynowych i przemysłowych
  • biur, hoteli, szpitali
  • stacji paliw
  • parkingów, dróg i autostrad
  • architektury

Oferujemy kompleksową usługę zapewniając naszym Klientom pełne doradztwo na każdym etapie współpracy od analizy potrzeb, przeprowadzenia pomiarów oświetlenia, opracowania koncepcji i projektu oświetlenia, do produkcji, dostawy i montażu.

Dysponujemy nowoczesnym (stacjonarnym oraz mobilnym) laboratorium, które pozwala przeprowadzać w pełni profesjonalne pomiary fotometryczne i termowizyjne w tym:

  • pomiar strumienia świetlnego
  • pomiar sprawności oprawy
  • charakterystyka rozsyłu światłości
  • pomiar temperatury barwowej

Wyniki badań przedstawiane są w postaci certyfikowanych raportów.

Eksperci z działu technicznego naszej firmy przygotowują audyty oświetlenia, w ramach których identyfikowane są obszary wymagające oświetlenia (lub poprawy jego jakości), obliczają możliwe do uzyskania oszczędności kosztów energii elektrycznej, przedstawiają optymalne rozwiązania.

Tworzymy kompleksowe projekty zaczynając od opracowania koncepcji po finalny projekt i dobór produktów. Specjalizujemy się w profesjonalnym aranżowaniu oświetlenia sieci handlowych (zarówno placówek handlowych jak i usługowych). Projektujemy również powierzchnie biurowe, hale magazynowe i przemysłowe oraz przestrzenie zewnętrzne takie jak drogi, place, budynki.

Dysponujemy wyspecjalizowanymi ekipami montażowymi oraz siecią punktów serwisowych na terenie całego kraju. Sprawnie koordynujemy montaże realizowane jednocześnie w wielu miejscach, zapewniając obsługę instalacyjną oraz formalną dotyczącą pozyskania wymaganych pozwoleń.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

You must be logged in to post a comment.